Odkurzacz przemysłowy Numatic

Odkurzacz przemysłowy Numatic to urządzenie polecane zarówno firmom sprzątającym, fabrykom, jak i wszelkim obiektom wielkopowierzchniowym, w których istotna jest higiena i czystość, a także miejsc narażonych na duże zanieczyszczenie, na przykład pyłami.
Odkurzacze przemysłowe przeznaczone są do ciągłej pracy w najbardziej wymagających warunkach. Ich wytrzymała konstrukcja odporna jest na uderzenia, upadki i wilgoć. Oprócz wysokiej jakości tworzywa, z którego wykonane są odkurzacze Numatic, także najważniejsze elementy, takie jak silnik czy turbina, dostosowane są do pracy w ekstremalnych warunkach i gwarantują maksymalnie wydajną pracę.
Odkurzacz przemysłowy Numatic charakteryzuje się efektywnym systemem filtracji. Wewnątrz urządzenia znajdują się dwa filtry wzbogacone dodatkowo o otrząsacz, które w połączeniu skutecznie zbierają wszelkie pyły i inne niebezpieczne zanieczyszczenia z hal produkcyjnych.
Dzięki zastosowanej turbinie przemysłowej, odkurzacz pozwala na ciągłą pracę bez przestojów. Na dłuższy czas użytkowania wpływa także stosunkowo duży zbiornik – o pojemności 70 litrów – i głowica pracująca w systemie bypass.
W zestawie z odkurzaczem otrzymujemy zarówno szeroką ssawę z wymiennymi szczotkami, jak i mniejszej wielkości ssawę okrągłą. Producent daje nam także możliwość wyposażenia odkurzacza w dodatkowe elementy – dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy. Standardowy okres gwarancyjny odkurzacza wynosi 3 lata, ale mamy możliwość przedłużenia go nawet do lat pięciu.

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl